shadow

Wybory Małej Miss, za nami.

Wzbudzające wiele kontrowersji, wybory Małej Miss odbyły się w Mechelinkach, w minioną sobotę.
Przebieg imprezy obiektywnie przedstawiła telewizja TTM. Szkoda, że zabrakło wypowiedzi członka jury Wójta Jerzego Włudzika. Wójt jest bardzo konsekwentny. W tak ważnej i bulwersującej sprawie, nigdy w żadnym medium się nie wypowiedział, chociaż sprawa nabrała ogólnokrajowego rozgłosu.

Jaka przyczyna, jego milczenia ?

Oglądając relację prosimy zwrócić uwagę na prawdziwą, bo z ust dziecka, wypowiedź. Jedna z dziewczynek wyraźnie mówi o stresie jaki związany jest z występem, ale także o stresie zwyciężczyni, związanym ze smutkiem tych, które nie wygrały. Złe wrażenie tej wypowiedzi, szybko próbuje zneutralizować prezenterka (urzędniczka gminna).

Dziewczynka mówi prawdę, na którą szczególnie zwracamy uwagę. Występ to stres i smutek, że tylko jedna osoba jest zwycięzcą. To jest podstawowa przyczyna, dla której należy zakazać przeprowadzania takich konkursów.
Ważną przyczyną dla której konkursy Małej Miss powinny być zakazane, są nieznane intencje starszych panów, którzy lubują się w oglądaniu młodych i bardzo młodych dziewczynek. Dziewczynki może i bez wyzywającego makijażu, ale tańczące niejednokrotnie lepiej niż dorośli.

Pocieszający fakt, że frekwencja była opłakana.

Poniższa relacja wyraźnie to uwidacznia.

Warto także obejrzeć materiał z TVN 24

http://www.tvn24.pl/kontrowersje-wokol-wyborow-malej-miss,450393,s.html

Author

admin

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.