shadow

Kontakt z sołtysem Mostów tylko przez www. ?

Wielokrotne próby telefonicznego skontaktowania się z panią sołtys Aliną Merchel spełzły na niczym.

Sprawę, którą zasygnalizował jeden z mieszkańców chciałem załatwić telefonicznie bez zbytniego rozgłosu. Niestety, jedynym sposobem dotarcia z informacją pozostała publikacja na stronie www, chociaż nie mam pewności czy pani sołtys przegląda naszą stronę internetową i podejmie temat.

Stwierdziłem, że sołtys jest osobą jak najbardziej kompetentną do załatwienia problemu śmietnisk w gminie, a szczególnie dwóch, które przedstawiają zdjęcia. Ponieważ z dużym prawdopodobieństwem oba śmietniska są w pasie drogowym drogi powiatowej, to tym bardziej adresatem informacji winna być pani sołtys Mostów, a jednocześnie radna powiatowa.

Pierwsze śmietnisko umiejscowione jest w samym centrum Mostów, przy skrzyżowaniu ulic Szkolnej i Gdyńskiej vis a vis krzyża. Warto by pomyśleć, czy konieczne jest utrzymywanie krzewów, które tam się znajdują i częściowo ograniczają widoczność kierowcom.

Drugie śmietnisko usytuowane jest w pobliżu rozdzielni gazowniczej przy ulicy Gdyńskiej w pobliżu skrzyżowania z ulicą Wiązową.

Pytanie jest proste i oczywiste: kiedy skończy się bałagan, który przedstawiają zdjęcia ?

DSC04099 DSC04100 DSC04102 DSC04104

DSC04105

Author

admin

Related Posts

Komentarze

 1. sołtys    

  Dziękuję za obserwację wyglądu naszej wsi. Informuję, że pracownicy porządkowi rozpoczęli sprzątanie Mostów 7 marca. Dajmy im szansę przed kolejną oceną.

 2. Bozena Taczanowska    

  Mosty to dogodna przystan na starsze lata- mam zamiar w nich zamieszkać .Ze smieciami nikomu nie podrodze,wole podziwiac kwiatki i schludne obejscia

  1. admin    

   Jak można się przekonać, już jest ładnie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.